TwinWords

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 145,1 MB
  • Version 1.1.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Appsolute
TwinWords bulmaca oyunları arasında yer alan içerik olarak farklı bir mobil oyundur.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz TwinWords mobil oyun bulmaca oyunları arasında yer alan farklı bir oyundur. Ekrana gelen harflerden yola çıkarak resimde yer alan nesneyi bulmaya çalışacaksınız. Uygulama sayesinde kelime dağarcığınız gitgide artacak ve güçlenecektir. 

TwinWords yeteneklerinizi test etmek için eğlenceli, yeni bir sosyal kelime oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kelimeler ile kendinizi ölçün. Size sunulan resimler için dernekler bularak beyninizi eğitin. Yüzlerce bulmacayı çözün ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyarak onları yenmenin tadını çıkartın. Ne kadar çok kelime öğrenirseniz o kadar çok kazanım elde edersiniz. Dünya çapından güçlü rakipleriniz sizi yenmek için daha çok kelime bulmaya çalışacaktır. 

Bunun önüne geçmeye çalışacaksınız. Mücadelenin tek bir kazananı olacaktır. O da siz olmalısınız. Kendinizi oyuna odaklayın ve resimlerden yola çıkarak kelimenin tamamını bulaya çalışın. Eğlenceli ve renkli bir oyun olan TwinWords mobil oyununda sıkılmadan yer alabilirsiniz. Kendinizi geliştirerek başarılı bir oyuna imza atabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
TwinWords indir